Τετάρτη, 27 Νοεμβρίου 2013

Πρεμιέρα με νίκη για τους παίδες, συνεχίζουν το νικηφόρο σερί οι κορασίδες


Πρόγραμμα Παίδων περιόδου 2013-2014

 Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία
Γήπεδο
Ωρα
Συνάντηση
Αποτ.
 
Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2013
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  16:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
-
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  3-0
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ  1-3
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  3-0
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  3-0

Κυριακή 01 Δεκεμβρίου 2013
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
-
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  17:00, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  Κυριακή 08 Δεκεμβρίου 2013  ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  18:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ
 ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
-
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2013
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
-
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
-
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ

   Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2013
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ
-
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  Κυριακή 29 Δεκεμβρίου 2013
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ
 ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
-
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ

  Κυριακή 05 Ιανουαρίου 2014
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
-
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



Βαθμολογία Παίδων


α/α Ομάδα Αγώνες Νίκη   Ηττα Μηδεν. ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  1  1  0 - 3-0  2
2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  1  1  0 - 3-0  2
3  ΑΜΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  1  1  0 - 3-0  2
4  ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  1  1  0 - 3-1  2
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 0 1 - 1-3 1
6 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  1  0  1 - 0-3  1
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  1  0  1 - 0-3  1
8  ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  1  0  1 - 0-3  1



Πρόγραμμα Κορασίδων περιόδου 2013-2014

Α ΟΜΙΛΟΣ

Α ΓΥΡΟΣ
Ημερομηνία
Γήπεδο
Ωρα
Συνάντηση
Απο

Σαββατο 12 Οκτωβρίου 2013
 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 18:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  0-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  15:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  3-0
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  16:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  3-0
 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
-
 ΡΕΠΟ  -

Σαββατο 19 Οκτωβρίου 2013
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  14:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00  ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  0-3
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00  ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  3-0
 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
-
 ΡΕΠΟ  -
  Σαββατο 26 Οκτωβρίου 2013  ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  3-0
 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  16:00  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  16:00  ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
-
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  3-1
ΡΕΠΟ
-
 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  -

  Σαββατο 02 Νοεμβρίου 2013
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  14:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  3-0
 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  16:00  ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
-
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  0-3
 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ  16:00  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  0-3
 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
 ΡΕΠΟ  -

Σαββατο  09 Νοεμβρίου 2013
 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  18:00  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
-
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  0-3
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00  ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  3-2
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  3-0
 ΡΕΠΟ
-
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  -

  Σαββατο 16 Νοεμβρίου 2013
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  16:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ  16:00  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
-
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
-
 ΡΕΠΟ

Σαββατο 23  Νοεμβρίου 2013
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00  ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  3-1
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00  ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  3-0
 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  18:00  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
-
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  3-0
 ΡΕΠΟ
-
 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  -



Βαθμολογία Κορασίδων

Α΄ Ομιλος

α/α Ομάδα Αγώνες Νίκη Ηττα Μηδεν. ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5 5  0 - 15-0 10
2 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 5 4 1 - 12-5 9
3 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5 3 2 - 11-9 8
4 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 3 2 - 10-6 8
5 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 6 2 4 - 6-13 8
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 5 1 4 - 3-12 6
7 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 5  0 5 - 1-15 5
       

Β΄ Ομιλος

α/α Ομάδα Αγώνες Νικη   
Ηττα Μηδεν. ΣΕΤ Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6 6  0 - 18-4 12
2 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5 4  1 - 13-7 9
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 5 3 2 - 11-6 8
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5 3 2 - 11-7 8
5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 5 2 3 - 8-10 7
6 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 5 0 5 - 1-15 5
7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 5  0 5 - 1-15 5
       

Γ΄ Ομιλος

α/α Ομάδα Αγώνες Νικη Ηττα Μηδεν. ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 6 6 0 - 18-2 12
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5 4 1 - 14-3 9
3 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5 4 1 - 12-5 9
4 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5 2 3 - 8-9 7
5 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5 1 4 - 3-12 6
6 ΕΜΑΣ ΘΥΕΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 1 4 - 3-13 6
7 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  5  0  5 - 1-15 5




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου