ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

Η διοίκηση της ΜΑΣ Νίκης Αιγινίου ευχαριστεί όλους εσάς για την πολύτιμη στήριξή σας στην προσπάθεια των ανδρικών και γυναικείων ομάδων του συλλόγου στην επίτευξη των φετινών τους στόχων. Ραντεβού την επόμενη χρονιά με περισσότερες επιτυχίες μαζί με τη στήριξή σας.

Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου 2013

Όλο το πρόγραμμα της Volleyleague 2013-2014

Το πρόγραμμα της Volleyleague 2013-2014

 1η αγωνιστική        12η αγωνιστική

Κηφισιά        -        Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός   -        Λαμία
Άρης   -        Εθνικός Αλεξ/πολης
Παναχαϊκή    -        Παναθηναϊκός
Παμβοχαϊκός -        ΑΕΚ
Νίκη Αιγινίου -        ΠΑΟΚ
                  
2η αγωνιστική         13η αγωνιστική
Νίκη Αιγινίου -        Κηφισιά
Φοίνικας Σύρου       -        Ολυμπιακός
Λαμία -        Άρης
Εθνικός Αλεξ/πολης -        Παναχαϊκή
Παναθηναϊκός         -        Παμβοχαϊκός
ΠΑΟΚ -        ΑΕΚ
                  
3η αγωνιστική         14η αγωνιστική
Ολυμπιακός   -        Νίκη Αιγινίου
Άρης   -        Φοίνικας Σύρου
Παναχαϊκή    -        Λαμία
Παμβοχαϊκός -        Εθνικός Αλεξ/πολης
ΑΕΚ    -        Παναθηναϊκός
Κηφισιά        -        ΠΑΟΚ
                  
4η αγωνιστική         15η αγωνιστική
Νίκη Αιγινίου -        Άρης
Κηφισιά        -        Ολυμπιακός
Φοίνικας Σύρου       -        Παναχαϊκή
Λαμία -        Παμβοχαϊκός
Εθνικός Αλεξ/πολης -        ΑΕΚ
ΠΑΟΚ -        Παναθηναϊκός

5η αγωνιστική         16η αγωνιστική
Παναχαϊκή    -        Νίκη Αιγινίου
Άρης   -        Κηφισιά
Παμβοχαϊκός -        Φοίνικας Σύρου
ΑΕΚ    -        Λαμία
Παναθηναϊκός         -        Εθνικός Αλεξ/πολης
Ολυμπιακός   -        ΠΑΟΚ
                  
6η αγωνιστική         17η αγωνιστική
Νίκη Αιγινίου -        Παμβοχαϊκός
Κηφισιά        -        Παναχαϊκή
Ολυμπιακός   -        Άρης
Φοίνικας Σύρου       -        ΑΕΚ
Λαμία -        Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ -        Εθνικός Αλεξ/πολης
                  
7η αγωνιστική         18η αγωνιστική
ΑΕΚ    -        Νίκη Αιγινίου
Παμβοχαϊκός -        Κηφισιά
Παναχαϊκή    -        Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός         -        Φοίνικας Σύρου
Εθνικός Αλεξ/πολης -        Λαμία
Άρης   -        ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική         19η αγωνιστική
Νίκη Αιγινίου -        Παναθηναϊκός
Κηφισιά        -        ΑΕΚ
Ολυμπιακός   -        Παμβοχαϊκός
Άρης   -        Παναχαϊκή
Φοίνικας Σύρου       -        Εθνικός Αλεξ/πολης
ΠΑΟΚ -        Λαμία

9η αγωνιστική         20η αγωνιστική
Εθνικός Αλεξ/πολης -        Νίκη Αιγινίου
Παναθηναϊκός         -        Κηφισιά
ΑΕΚ    -        Ολυμπιακός
Παμβοχαϊκός -        Άρης
Λαμία -        Φοίνικας Σύρου
Παναχαϊκή    -        ΠΑΟΚ


10η αγωνιστική       21η αγωνιστική
Νίκη Αιγινίου -        Λαμία
Κηφισιά        -        Εθνικός Αλεξ/πολης
Ολυμπιακός   -        Παναθηναϊκός
Άρης   -        ΑΕΚ
Παναχαϊκή    -        Παμβοχαϊκός
ΠΑΟΚ -        Φοίνικας Σύρου

11η αγωνιστική       22η αγωνιστική                
Φοίνικας Σύρου       -        Νίκη Αιγινίου
Λαμία -        Κηφισιά
Εθνικός Αλεξ/πολης -        Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός         -        Άρης
ΑΕΚ    -        Παναχαϊκή
Παμβοχαϊκός -        ΠΑΟΚ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου